NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

170719_762f

Stav zpracování
NELZE VYŘÍDIT

Název hlášení
Přechod pro chodce

Datum nahlášení
17.07.2019

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Dobrý den mám dotaz jestli by se nemohl udělat přechod pro chodce v dost frekventované lokalitě křižovatka dubská tyršova ulice špatně se tam dá přejít a chodí tam i děti k lékaři děkuji

Lokalita závady
Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den,
tato aplikace slouží k hlášení závad, např. poražená dopr. značka, nepořádek, nesvítící veřejné osvětlení apod. Žádosti a podněty je vhodnější směřovat přímo e-mailem na jednotlivé referenty, popř. na podatelnu MgM Teplice.
Realizovat přechod pro chodce v místě křižovatky Dubská x Tyršova je v tuto chvíli nereálné. Celá akce by vyžadovala významné stavební úpravy a vysoké náklady a z hlediska dopravy by situaci spíše komplikovala. Ul. Tyršova je přístupná po přechodu pro chodce v křižovatce s ul. Na Hrázi, která je i světelně řízená a tedy bezpečnější. Pro přecházení dětí bych tedy určitě doporučil tento přechod. Vzhledem k předpokládanému (poměrně nízkému) počtu chodců by Vámi požadovaný přechod nejspíše ani nedoporučila Policie ČR - dopravní inspektorát.

S pozdravem

D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email