NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

170719_c847

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Sesedlý chodník Riegrova ulice

Datum nahlášení
17.07.2019

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Sesedlý chodník Riegrova ulice u viaduktu, tvoří se velké hluboké louže. Navíc keře sousední zeleně zasahují do velké části chodníku a to i na chodnících v okolí sousedního kruhového objezdu. Po dešti velmi obtížně průchodné.

Lokalita závady
Riegrova, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Řešíme odvodnění chodníku.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email