NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

170719_e85b

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Dopravní značení .

Datum nahlášení
17.07.2019

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Hezký den přeji. Vážení přátelé, žádám Vás tímto o trvalejší obnovení dopravního značení na vozovce v ul. Ant. Sochora u nádob na komunální odpad . Toto značení již není v současné době skoro vidět, čehož ve značné míře využívají řidiči, kteří zde opět běžně parkují (viz foto). Tímto do značné míry znesnadňují volný, ale hlavně bezpečný přístup k nádobám na komunální odpad. Pokud se vynáší odpad musí se takto parkující vozidlo obcházet a tím pádem se vstupuje do vozovky. Po obnovení dopravního značení by bylo vhodné opět zvýšit kontrolu ze strany MP. Do budoucna bych navrhoval toto vyřešit umístěním patřičné dopravní značky na sloup trolejového vedení (viz foto), neboť v zimním období pokud napadne sníh, tak dopravní značení na vozovce není vidět, na což zase samozřejmě hřeší řidiči tím, že zde začnou parkovat. Případně i vyznačit, že je zde vstup z chodníku (viz foto).Omlouvám se za poněkud obsáhlejší žádost a nekvalitní foto. Děkuji za vyřízení.

Lokalita závady
Antonína Sochora, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. O situaci již víme a předmětné vodorovné dopravní značení jsme již zařadili do plánu na obnovu.

Přeji příjemný den

D. Městka
odbor dopravy
MgM Teplice


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email