NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

170721_ad8c

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Potkani v ulici Maršovská

Datum nahlášení
17.07.2021

Kategorie závady
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace holubů

Popis závady
Před domem 1522 v ulici Maršovská se vyskytuje velké množství potkanů. Prosím o deratizaci.

Lokalita závady
Maršovská 1522/10, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Dominika Brzobohatá (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den,
děkujeme za nahlášení. Věcí se budeme zabývat.
Přeji hezký de.


Bc. Dominika Brzobohatá má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email