NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

170817_7744

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozený chodník

Datum nahlášení
17.08.2017

Kategorie závady
Čištění komunikací

Popis závady
Před vchodem domu č.347 v ulici Zrenjaninská je chodník v katastrofálním stavu. V domě bydlí hodně starých lidí a kolikrát zakopávají o vystouplé kostky v chodníku, byl jsem svědkem kdy několikrát kdy zde někdo zakopl a spadl kvůli nevyhovujícímu stavu. Všude v sídlišti se chodníky opravují a zde kde to je nejhorší, tak se nic neděje.

Lokalita závady
Zrenjaninská 347/21, Teplice, 415 03, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme místním šetřením.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email