NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

170817_7fd1

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Parkování

Datum nahlášení
17.08.2017

Kategorie závady
Dopravní situace

Popis závady
Na sídlišti v řetenicích je potřeba vybudovat záchytné parkoviště, je zde zoufale málo parkovacích míst a není kde v odpoledních hodinách zaparkovat

Lokalita závady
ulice Zrenjaninská, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Markéta Kokšalová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. o stavu na Řetenickém sídlišti víme a podnikáme příslušné kroky ke zlepšení stavu. Jedná se však o stavební úpravy, které jsou časově náročné na samotnou přípravu a poté na realizaci.
S pozdravem
Bc. Markéta Kokšalová


Bc. Markéta Kokšalová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email