NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

170819_b32d

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Díry v zemi

Datum nahlášení
17.08.2019

Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích

Popis závady
Za domem jsou již dlouhodobě 2 velké díry zřejmě od potkanů x krys, v blízkosti dětského hřiště, zvířata zde stále pobihaji a lezou do děr.

Lokalita závady
Zrenjaninská 353/9, Teplice, 415 03, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Podnět na provedení deratizace byl předám společnosti VOMA servis, která pro Statutární města Teplice provádí deratizaci. Po provedení deratizace, bude podnět na zasypání děr předán správci zeleně.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email