NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

170820_97b6

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Potkani

Datum nahlášení
17.08.2020

Kategorie závady
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace holubů

Popis závady
Výskyt většího počtu potkanů v lokalitě ulice Scheinerova,ke kterému přispívá nepořádek kolem popelnic (vzniká přehrabováním vyhozeného odpadu bezdomovci).

Lokalita závady
Scheinerova, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Tereza Havlínová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den,
děkujeme za nahlášení. Podnět byl předán deratizační firmě k prověření a k provedení případně deratizace.

S přáním pěkného dne
Bc. Tereza Havlínová
OŽP


Bc. Tereza Havlínová má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email