NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

170821_2f19

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozená zidka na parkovišti v ul. Dlouhá, Prosetice

Datum nahlášení
17.08.2021

Kategorie závady
Nezařazeno

Popis závady
Před pár lety byla vybudovaná zídka na parkovišti v ul. Dlouhá. Vrchní ukončení zídky se uvolňuje. Bylo by dobré to opravit než se to zničí úplně. Hlavně zamezit tomu, že některý vandal by uvolněné kusy mohl použit na ničení zaparkovaných aut či jiným nepřístojnostem.

Lokalita závady
Prosetická 283, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Pravděpodobně máte na mysli ulici Rovnou (dle zákresu v mapě). Váš podnět předávám na odbor dopravy, aby případně zajistili nápravu a informovali vás o učiněných krocích.
Děkuji za pochopení.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email