Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vandná střecha na bývalém stánku v Proseticích
Datum nahlášení
17.08.2021
Kategorie závady
Nezařazeno
Popis závady
Asi před 20ti lety byl obchod v kontejneru v Proseticích, který již dávno nefunguje a jen ohrožuje okolí a dokonale jej hyzdí. Již jednou jsem tuto závadu hlásil a nic se neděje. Nikdo neinformoval, zdali se to bude řešit nebo snad budeme čekat až při dalších silných větrech a deštích se dočkáme toho nejhoršího ?
Lokalita závady
Rovná, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, již jsem na "Hlášení závad" na tuto problematiku reagovala - viz překopírovaná odpověď níže:
Pozemek, na kterém stánek stojí, není ve vlastnictví města, ale ve vlastnictví soukromé osoby, jíž buď patří i stánek a nebo jej stánkaři pronajala.
Váš podnět jsem předala na stavební odbor, aby vyzvali vlastníka k odstranění nebezpečné stavby.
Děkuji za pochopení.
Dle aktuálního sdělení stavebního úřadu již byly učiněny kroky ke kontaktování vlastníka a nápravě daného stavu.
Děkuji za pochopení
P.S.: ...konkrétně vám jsem reagovala rovněž - viz níže:
Dobrý den, tento druh podnětů prosím NEPATŘÍ na Hlášení závad, které bylo primárně zřízeno pro jiný druh upozornění (přerostlé keře, zakrytá dopravní značka, rozbitá lampa VO, díra v chodníku, nepořádek u popelnic, černá skládka, neposekaná tráva...). Možnost nahlásit "neudržované pozemky, které nejsou ve vlastnictví města" je rovněž myšlena pro stav, který je popsán v závorce výše. Stav "staveb" tímto způsobem řešit nelze...
Pokusím se zjistit vlastníka/nájemce, případně předám podnět na stavební úřad.
Děkuji za pochopení.
Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email