NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

170919_fbab

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Osvětlení bildboardu

Datum nahlášení
17.09.2019

Kategorie závady
Nezařazeno

Popis závady
Dobrý den, nové osvětlení bildboardu u kruhového objezdu Masarykova, Přítkovská a Modlanská, svítí silně do oken bytů v ulici Antala Staška. Děkuji za vyřízení, s pozdravem.

Lokalita závady
Antala Staška 1822, Teplice, 415 01, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Ing. Dagmar Teuschelová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Váš podnět předám příslušnému odboru.
Děkuji za pochopení.


Ing. Dagmar Teuschelová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email