NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

171022_af5e

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Špatné nastavení intervalu na semaforu na křižovatce Duchcovská- Buzulucká resp. Sklářská- výpadovka na Duchcov

Datum nahlášení
17.10.2022

Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace

Popis závady
Dobrý den, chtěl bych upozornit na špatně nastavený semafor na výpadovce na Duchcov, křížení Duchcovská , Buzulucká resp. Sklářská. V posledním cca měsíci se zkrátil interval pro zelenou( prodloužil pro červenou?) směrem na výpadovku na Duchcov a ve špičce se zde tvoří kolony ráno vedoucí až ke značce Teplice a odpoledne až k nemocnici. Přitom zelená z vedlejších ( Buzulucká a Sklářská) na Duchcovskou se bezdůvodně prodloužila, přičemž zde není takový provoz a často kolona stojí a z vedlejších nic nejede! Prosím tímto o prošetření a zjednání nápravy. Děkuji . MUDr. Adrian Javorek.

Lokalita závady
Buzulucká, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jakub Číže (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.

Aktuální situace je způsobena vadnou součástkou v dynamickém okruhu předmětné světelné signalizace. Ta tak běží v záložním pevném cyklu. Náhradní součástka je objednána, bohužel ji však dodavatel/výrobce nemá skladem, tudíž se čeká na dodání/vyrobení.

Omlouváme se za dočasné komplikace.

EDIT: Vadné komponenty vyměněny, křižovatka v původním dynamickém režimu.


Jakub Číže má v kompetenci:
Agenda ve smyslu zákona č. 111/1994 Sb., o silniční dopravě, drážní správní úřad (licence, jízdní řády, kontroly), výkon státního dozoru ve věcech drah, dopravní signalizace

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email