NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

171119_6bcc

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Příliš rychlý semafor na přechodu pro chodce

Datum nahlášení
17.11.2019

Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace

Popis závady
Dobrý den, už nějakou dobu je jeden ze semaforů na přechodu pro chodce ve směru od Billy do Zámecké zahrady ke kašně Glaverbel (AGC). Na straně kašny semafor kliká asi dvojnásobně rychleji než na straně druhé, a ani s mojí nadprůměrnou rychlostí chůze nejsem schopen dojít na druhou stranu na zelenou, co potom lidé v důchodu co chodí rychlostí podprůměrnou? Čas na přechod je myslím příliš krátký na obou stranách.

Lokalita závady
Alejní, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jakub Číže (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.

Délku zeleného chodeckého signálu na předmětných přechodech prověříme společně se správcem světelné signalizace.


Jakub Číže má v kompetenci:
Agenda ve smyslu zákona č. 111/1994 Sb., o silniční dopravě, drážní správní úřad (licence, jízdní řády, kontroly), výkon státního dozoru ve věcech drah, dopravní signalizace

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email