Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Blikající lampa
Datum nahlášení
17.11.2020
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
V ulici Proboštovská (Teplice) před domem 860/5 bliká již několik dní lampa osvětlující ulici. Číslo lampy je 4005 a je na ní značení ulice - Havířská. . Blikající světlo je večer velmi nepříjemné nejen venku, ale i skrze okna. Děkuji předem.
Lokalita závady
Proboštovská, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email