NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

171121_3885

Stav zpracování
NELZE VYŘÍDIT

Název hlášení
Semafory

Datum nahlášení
17.11.2021

Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace

Popis závady
Chtěl bych se zeptat jestli semafory na křižovatce jateční hřbitovní mají poruchu když nefungují dlouhodobě? Protože tato křižovatka není osazená a ani zrcadlem takže řidiči co vyjíždějí z ulice hřbitovní aby měli výhled musejí najet do křižovatky a tím ohrožují auta pokracující rovně.Uvažuje se aspoň o osazení zrcadlem?

Lokalita závady
Libušina, Teplice, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jakub Číže (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.

Předmětné signalizační zařízení (SZ) není v majetku města Teplice, nýbrž soukromé společnosti JTH. SZ dlouhodobě nevhodně vyhodnocovalo intenzitu provozu z jednotlivých směrů, díky čemuž se tvořily kolony zejména od ul. Libušina, a proto byl chod SZ na žádost dopravního inspektorátu PČR (DI PČR) ze strany JTH zastaven. DI PČR zároveň dlouhodobě avizuje, že chod tohoto SZ nemá z jeho strany podporu.

S žádostí o instalaci zrcadla, prosím, kontaktujte emailem kolegu Městku (mestka@teplice.cz).

Děkuji za pochopení.


Jakub Číže má v kompetenci:
Agenda ve smyslu zákona č. 111/1994 Sb., o silniční dopravě, drážní správní úřad (licence, jízdní řády, kontroly), výkon státního dozoru ve věcech drah, dopravní signalizace

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email