NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

171122_f7bd

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Vymol na silnici I/13 v Srbicich

Datum nahlášení
17.11.2022

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Dobry den, jsem si vedom, ze silnici spravuje Reditelstvi silnic a dalnic, nicmene prosim o predani na odpovednou organizaci. Ve smeru z Usti nad Labem do Teplic, na urovno autobusove zastavky v obci Srbice ke vymol ve stredove casti vozovky. 16.11. jsem na nem prorazil dve pneumatiky (a kdo vi, co se jeste objevi) ja. Necelou hodinu po mne se potkyl se stejnym problemem jiny motorista. Vymol nebyl zmacen - znacka nerovnosti na silnici je az za vymolem a barevne zmaceni provedla Policie CR az po druhe nahlasene nehode toho vecera.

Lokalita závady
Sobědruhy, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vaše hlášení bylo předáno pracovníkovi majetkové správy ŘSD k zajištění opravy.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email