Stav zpracování
NELZE VYŘÍDIT
Název hlášení
Nesvítí lampy
Datum nahlášení
17.12.2019
Kategorie závady
Veřejné osvětlení a světelná signalizace
Popis závady
Nesvítí cca 3 lampy v ulici Lužánky k vjezdu na parkoviště u Billy a ke garážím.
Lokalita závady
Duchcovská ev. č. 1971, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Radomír Panchartek (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, uvedená svítidla nejsou ve vlastnictví Statutárního města Teplice.
Radomír Panchartek má v kompetenci:
Závady na veřejném osvětlení.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email