Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Led u nádraží
Datum nahlášení
18.01.2021
Kategorie závady
Čištění komunikací
Popis závady
Prakticky celý prostor u nádraží až k zastávkám MHD je jeden velký led, ostatně jako každý rok. Pravděpodobně potřebujeme zaplnit nemocnice úrazy.
Lokalita závady
Nádražní náměstí 638/3, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Milena Tvrdíková (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Chodník bude ošetřen do 24 hodin.
Ing. Milena Tvrdíková má v kompetenci:
přestupky na odboru dopravy
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email