Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Autovrak
Datum nahlášení
18.02.2019
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Autovrak v Lipové ulici
Lokalita závady
ulice Lípová, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vozidlo je vedeno v evidenci "odstavených vozidel". Ještě nesplňuje podmínky §19 zákona č. 13/1997 Sb.,
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email