NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

180222_5ad4

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Vyskyt potkanu- nory a vybehane cesticky

Datum nahlášení
18.02.2022

Kategorie závady
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace holubů

Popis závady
Potkani nory v zahonku pred budovou Hlavniho nadrazi Teplice

Lokalita závady
Nádražní náměstí 599/53, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Bc. Dominika Brzobohatá (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den,
děkuji za nahlášení, budova není v majetku města. Vlastníka vyzveme k nápravě.

S přáním hezkého dne.
Bc. Dominika Brzobohatá


Bc. Dominika Brzobohatá má v kompetenci:
Deratizace, dezinsekce, dezinfekce, regulace populace městských holubů. Handicapovaná zvířata. Neudržované pozemky mimo majetek Statutárního města Teplice na jeho území.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email