NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

180322_9a84

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Odpad na ulici Stará Mlýnská u domu ČP 57

Datum nahlášení
18.03.2022

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Zbytek retardéru na silnici, který zabírá parkovací místo. Někdo si neoprávněně zabral parkovací místo a lepí na auta samolepky. Používá k tomu samolepky městské policie a zneužívá ji. Prosím o nápravu. Děkuji Malý Jiří.

Lokalita závady
Stará Mlýnská ev. č. 100, Teplice, 415 01, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Věcí se již zabýváme, neoprávněně osazený práh bude odstraněn a taktéž bude řešen i neoprávněný výjezd na komunikaci.


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email