Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Ostaveny vrak osobního vozu
Datum nahlášení
18.04.2018
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Ve slepé ulici U Horského pranemene, která je kolmicí k hlavní ulici Josefa Hory, je již dlouhou dobu ( registruji cca rok ) odstavený červený osobni vuz, bránicí parkování jinym vozům. V teto lokalitě je parkování velmi obtížné, proto je od majitele velmi sobecké odstavit takto svůj nepojizdny vrak. Dekuji za vyřízení. SPZ: 7U4 0313
Lokalita závady
Josefa Hory 1858/12, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Vozidlo bude překontrolováno zda již splňuje podmínky §19 zákona č. 13/1997 Sb.,(tedy je skutečně vrakem) a vlastník komunikace může zahájit úkony dle zákona.
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email