NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

180419_8a5e

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Binec, začínající černá skládka (už od podzimu). Za lavičkou u chodníku , v křoví a kolem.

Datum nahlášení
18.04.2019

Kategorie závady
Veřejná zeleň

Popis závady
Binec, začínající černá skládka (už od podzimu). Fotku nemám.

Lokalita závady
část obce Teplice, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo předáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.


Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email