Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Neposekaná tráva na pozemku města Teplic
Datum nahlášení
18.05.2017
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
V Sobědruhách probíhalo sekání trávy, ale nějak zapoměli na posekání trávy na pozemku města Teplic i u garáží za hospodou U slunce
Lokalita závady
Bohosudovská ev.č. 24, Teplice, 415 10, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Dne 25/5/2017 bude situace prověřena na místním šetření.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email