NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

180517_ae09

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Vysoká tráva bránící ve výhledu z křižovatky

Datum nahlášení
18.05.2017

Kategorie závady
Dopravní situace

Popis závady
Dobrý dem, vím, že tento pozemek není města, ale bylo by vhodné upozornit majitele na sekání trávy, jedná se o křižovatku - výjezd z Gagarinovy ulice přes Modlanskou smět Šanov II Trnovanská, není vidět přes trávu přijíždějící automobily ze směru Modlany. Děkuji.

Lokalita závady
ulice Modlanská, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Bc. Markéta Kokšalová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Jelikož je pozemek ve vlastnictví soukromé osoby, vyzveme vlastníka k provedení potřebných opatření.
Děkuji a jsem s pozdravem
Bc. Markéta Kokšalová


Bc. Markéta Kokšalová má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email