Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Chybějící zábradlí
Datum nahlášení
18.05.2022
Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích
Popis závady
Dobrý den, na hřišti vedle botanické zahrady je na dřevěném domečku s označením č.2 úplně uvolněné zábradlí. Včera 17.5. bylo ještě opřené o žlutý plot viz. foto. Bylo by fajn kdyby se tam vrátilo.
S pozdravem Jan Horák
Lokalita závady
Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada na herním prvku byla předána správci k opravě.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email