Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Na zemi ležící ulomená větší větev, spadlá při včerejším liáku.
Datum nahlášení
18.07.2015
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dne 8.7.2015 nahlášeno zde http://www3.teplice.cz/slozka.php?id=080715_8f3d . Nyní označeno jako vyřešeno, i pšes fakt, že větev zde stále leží a vyřešeno to není.
Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.Dne 23/7/2015 proběhlo místní šetření. Větev se na místě již nevyskytovala.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email