Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Poškozený chodník
Datum nahlášení
18.07.2022
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Před naším domem se propadá chodník. Nábřežní 394/6 Teplice
Lokalita závady
Nábřežní 394/6, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme a zařadíme do plánu oprav. Oprava zařazena do plánu na měsíc srpen 2022.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email