NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

180823_05b9

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Poškozený asfalt na chodníku

Datum nahlášení
18.08.2023

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Díra v asfaltu se před očima stále zvětšuje. Žádám tímto alespoň o vysprávku než se podaří dát do plánu oprav obnova celého povrchu chodníku v tomto úseku

Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email