Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Výmoly na silnici
Datum nahlášení
18.09.2017
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Na křižovatce ulic Sochorova a Fr.Šrámka směrem ze Sochorovy ul. na Trnovany hluboký příčný výmol huboce zasahující do pravého jízdního, ppruhu přesně v ohbí silnice a dále směrem na Trnovany ul.Fr.Šrámka podélné výmoly opět v pravém jízdním pruhu
Lokalita závady
ulice Antonína Sochora, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závada byla předána k řešení SUS Ústeckého kraje, neboť vozovka v ul. Fráni Šrámka není majetkem Statutárního města Teplice.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email