Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Sbírka plechovek a jiného odpadu kolem silnice
Datum nahlášení
18.09.2018
Kategorie závady
Černá skládka
Popis závady
V zeleni podél silnice vedoucí od železničního přejezdu v Řetenicích k zahrádkářské kolonii je poměrně velký výskyt plechovek od nápoje Crazy Wolf (různé příchutě) + další neidentifikovatelný odpad... Tato komunikace sice není tak frekventovaná, ale možná by stálo za to, tam vybudovat alespoň jeden odpadkový koš. Při takovém množství je už dobrá šance, že se při odhození některá z plechovak do koše dostane.
Lokalita závady
část obce Řetenice, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Úklid odpadů byl zadán společnosti Marius Pedersen a.s.. Váš podnět na umístění odpadkového koše prověříme.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email