Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vyházené popelnice
Datum nahlášení
18.09.2022
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Nepořádek kolem popelnic, a rozházené po celých schodech do Horské a Palackého ulice.
Lokalita závady
Pestalozziho cesta, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předáno k zajištění úklidu jak okolo nádob, tak i na schodišti.
Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email