NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

180923_072b

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Kontejnerové stání a parčík v dezolátním stavu

Datum nahlášení
18.09.2023

Kategorie závady
Závady na městském mobiliáři a dětských hřištích

Popis závady
Dobrý den, dovolte mi nahlásit naprosoto katastrofální stav kontejnerového stání v ulici Jankovcova u vchodu 2319 - jde o parčík s "novou" zastávkou. 1) Prosím o úpravu stání - je nutná - dochází kde k černému skládkování, které se stále horší, je nutné kontejnerům opatřit železné nízké zábrany, aby je lidé nemohli posouvat nebo nějaké slušné ukotvení. 2) prosím o zvážení, co se zelení parčíku. Za rohem se šanov koupe v letničkách,a le tento parčík byl a je popelkou - žádná nová výsadby ani péče. 3) a na závěr dotaz - město parčík vybavilo krytou zastávkou, skvělé, ale proč zrovna sem rovnou přišla zastávka stará, oprýskaná, s rozbitou laminátovou střechou a počmáranými sloupy? To vzhled místa ještě zhoršilo. Děkuji za reakci, Appelová.

Lokalita závady
Aloise Jiráska 2117, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Zasílám následující vyjádření:

ad 1. za kontejnerové stání:
společně s rekonstrukcí ul. Jankovcova (která se postupně do tohoto úseku blíží) dojde k rekonstrukci tohoto kontejnerového stání, které bude opatřeno aretačním systémem proti pojíždění nádob na odpad. Do doby rekonstrukce ulice v této části nebudeme vynakládat finanční prostředky na samostatnou opravu kontejnerového stání. Jarmila Jurčíková, odbor životního prostředí

ad 2.) za zeleň:
předmětnou část zelené plochy rozhodně nelze nazvat parčíkem - jedná se o poměrně malou, stinnou výseč zeleně mezi bytovým domem, chodníkem, kontejnerovým stáním a garážemi. S ohledem na dispozici pozemku v daném místě není plocha vhodná k osázení letničkami. Vlastník pozemku v těchto místech nepočítá s výsadbou květin ani stromků. Po rekonstrukcích/úpravách popsaných kolegy, bude prostor pouze zatravněn. D. Teuschelová, odbor životního prostředí

ad 3. za zastávkový přístřešek:
Předmětný zastávkový přístřešek byl na tuto zastávku přesunut ze zastávky Dopravní podnik jako dočasné řešení, aby bylo vyhověno cestujícím, kteří o něj žádali. Společně s rekonstrukcí ul. Jankovcova (která se postupně do tohoto úseku blíží) dojde k náhradě tohoto i protisměrného zastávkového přístřešku za nový s lavičkou a skleněnými výplněmi zad a bočnic. Jakub Číže, odbor dopravyJarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email