Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Závada na komunikaci (5)
Datum nahlášení
18.10.2015
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Teplice - Trnovany, Masarykova třída, zastávka Trnovany (Delta, "skleník"), ve směru do centra hned za zastávkou je vjezd na parkoviště, je tam obrovská díra
Lokalita závady
Masarykova třída 299/160, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Milena Gartnerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. O závadě víme, oprava bude provedena.
Milena Gartnerová už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email