NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

181017_4682

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Nepořádek, nebezpečný odpad, zápach

Datum nahlášení
18.10.2017

Kategorie závady
Černá skládka

Popis závady
Hromadění odpadků, zápach, stále se rozšiřující. Před měsícem se zde zdržovali 2 lidé bez domova. V současnosti je zde 5 lidí a nepořádek se stále zvětšuje. Žádali jsme městskou policii, policii ČR, bez výsledku. Jsme znepokojeni s postupem zejména městské policie.( má udržovat pořádek). Tímto prostorem jsme nuceni chodit, je zde přístup k zahradní kolonii zahrádkářského svazu č.1. Procházíme zde i s dětmi a není to příjemné. Prosím pomozte. Od doby přebývání těchto obyvatel v této lokalitě, je neudržitelný nepořádek v Jugoslávské ulici 2528-2531 u komunálního odpadu. Denně je tento odpad vytahován z kontejnerů. Děkuji za včasné vyřízení tohoto problému. Fotografii nepřikládám z obavy slovního napadání. Děkuji.

Lokalita závady
Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odpad po bezdomovcích pod přemostěním na křižovatce ulic Bystřanská x Bílinská byl již 1 x uklizen, a to 4.10.2017. Nyní opětovně zadán nepořádek k úklidu jako černá skládka. Úklid okolo nádob v ulici Jugoslávská 2528 byl též zadán. Úklid zajistí svozová společnost Marius Pedersen a s.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email