NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

181020_5571

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Chodník

Datum nahlášení
18.10.2020

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Poškozený přístupový chodník do domu, jedná se zadní vchod do panelového domu č.p.1701,1700. Drsný povrch znesnadňuje přístup s chodítkem nebo invalidním vozítkem. Povrch nebyl opraven při rekonstrukci chodníku.

Lokalita závady
Bohuslava Martinů 1701, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Přednostně jsou opravovány vchody hlavní, nicméně situaci prověříme a zvážíme možnost zařazení do plánu oprav.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email