Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Zeleň
Datum nahlášení
18.11.2017
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Dobrý den,od začátku srpna neposekaná tráva.
Lokalita závady
ulice Křížkovského 3250, Teplice, 415 01, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email