Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Parkovani
Datum nahlášení
19.01.2017
Kategorie závady
Dopravní situace
Popis závady
Dobry den, chci se zeptat zda mate informaci o tom, ze v ul.Antala Staska je bidna situace s parkovanim. Pracuji na nocni smeny a nikdy nezaparkuji u bloku kde bydlim. Parkuji zde cizi auta, ktery maji podobny problem co ja, nemaji misto pred svym blokem. Je to zacarovany kruh. Objizdim tedy skoro cele sidliste a nakonec musim zaparkovat na Masarykove ulici. A tato ulice jako cele okoli Cerveneho kostela neni bezpecna. Tzn ze pokazde kdyz parkuji v brzkych rannich hodinach tak s velkymi obavami zda se dostanu v zdravi domu.
Je v planu tuto strasnou situaci nejakym zpusobem resit???
Lokalita závady
ulice Antala Staška, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Ing. Daniel Engel (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, v lokalitě ulice Antala Staška byla v loňském roce realizována "vnitrobloková" kapacitní parkovací plocha. Z uvedeného důvodu se o realizaci dalších parkovacích míst v této lokalitě v blízké budoucnosti neuvažuje.
S pozdravem
Daniel Engel
Ing. Daniel Engel už není zaměstnancem Magistrátu města Teplice, můžete zobrazit organizační strukturu Magistrátu města Teplice a vyhledat náhradní kontakt.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email