Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Výmol na silnici
Datum nahlášení
19.01.2019
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Ze směru od Ústí na Tp u Olympie na hlavní silnici (u prvního semaforu) výmol,kde necháte kolo.
Lokalita závady
část obce Sobědruhy, Teplice, okres Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Vámi nahlášenou závadu jsme předali k řešení vlastníkovi komunikace, kterým je Ředitelství silnic a dálnic.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email