Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Vrak
Datum nahlášení
19.01.2021
Kategorie závady
Autovraky
Popis závady
Vrak vozidla na parkovišti. Již bylo hlášeno v minulosti, měl by být odtažen a zlikvidován. Výzvu jste na něj již umisťovali.
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Marek Roth (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den. Lhůta z výzvy již uplynula a včera (19.1.2021) byla napsána objednávka na odstranění vraku v našem novém úžasném finančním programu. Dnes by se jí mělo podařit odeslat (po konzultaci s vedoucím našeho finančního odboru panem Jodasem).
Marek Roth má v kompetenci:
Autovraky včetně vozidel nalezených a opuštěných, odtahová služba na území města
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email