Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Hrbolatá silnice
Datum nahlášení
19.01.2021
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Ul. Karla Aksamita mezi křižovatkami s ulicemi Havířská a Jana Koziny je jako tankodrom. Silnice je zde nesmyslně zlomená na dvě strany, uprostřed je poklop kanalizace. Aktuálně jediná část ulice jak z místa vyjet. Bylo by vhodné až se budou moct dělat silnice tak sundat asfalt, zarovnat hrbol uprostřed, snížit kanalizaci a udělat tu silnici rovně. Děkujeme
Lokalita závady
Karla Aksamita 858/6, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci budeme řešit ve spolupráci se správci kanalizace v jarním období.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email