Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Kontejnery na odpad - vítr
Datum nahlášení
19.02.2022
Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby
Popis závady
Při každém větším větru odjíždějí kontejnery na odpad že svého stání a narážejí do aut.
Lokalita závady
Krušnohorská, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Kontejnerové stání v Krušnohorské před č.p. 1556/2 je ve vlastnictví Bytového družstva Trnovany, proto byl váš podnět zaslán tomuto družstvu. Dále byla vyzvána svozová společnost Marius Pedersen a.s. aby zkontrolovala brzdy na nádobách na odpad, ale ze zkušenosti víme, že i zabržděná nádoba silným větrem vyjede z kontejnerového stání.
Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email