NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

190322_7c7a

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Nový chodník v Ruské ulici

Datum nahlášení
19.03.2022

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Děkujeme za nový chodník v Ruské ulici, který byl dělaný nedávno i s novou komunikací. Bohužel nejsou spáry vysypány pískem a kostky jsou volné a při chůzi nestabilní. Plánuje se v budoucnu spáry dosypat? Děkuji

Lokalita závady
Ruská 149/15, Teplice, 415 01, Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Předali jsme k řešení na oddělení investic k vyřízení reklamace se zhotovitelem stavby.
J.Vojáčková


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email