NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

190419_bc50

Stav zpracování
VYŘEŠENO

Název hlášení
Odpad na parkovišti i mimo .

Datum nahlášení
19.04.2019

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Dobrý den,už jednou jsem upozorňoval na tuto skutečnost a od té doby co se přesunuly kontejnery přímo na parkoviště je situace stále horší co se týká nepořádku kolem kontejnerů i na zeleni u autobusové zastávky Maršovská.Je tu naházený nábytek,koberce,lednice a mnoho dalšího odpadu skoro měsíc.Nevím jestli už to někdo zaregistroval,ale nic se tu neděje.Ten odpad zabírá další parkovací místa,tohle nebylo dobré řešení zřídit odpadové místo na místo parkovacích.Mě do toho nic není,ale vadí mi takový nepořádek přímo před domem.Toto se děje po každém víkendu,takže 4x do měsíce.Děkuji že se tímto problémem doufám bude někdo zabývat.

Lokalita závady
část obce Trnovany, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Jarmila Jurčíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Odstranění odpadů bylo předáno svozové společnosti Marius Pedersen a.s.. Občané, kteří dali tento odpad ke kontejnerovému stání se vystavují pokutovatelnému přestupku. Správně mají odpad dát do sběrného dvora nebo počkat na velkokapacitní kontejner, který město přistavuje pravidelně cca 1 x za 5 týdnů a dát odpad do něj.


Jarmila Jurčíková má v kompetenci:
Závady na lavičkách, kašnách, fontánách, herních prvcích v oplocených i neoplocených dětstkých hřištích, závady na mobilních toaletách na dětstkých hřištích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email