NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

190420_7299

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Parkovaní V 12a

Datum nahlášení
19.04.2020

Kategorie závady
Dopravní značení

Popis závady
Nedostatečné značení v oblasti ulic habrová a javorová

Lokalita závady
Habrová, Teplice, okres Teplice

není přiložena fotografie

Toto hlášení řeší
Daniel Městka (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, kompletní obnovu vodorovného DZ ve zmíněných ulicích plánujeme na letošní rok.

S pozdravem

D. Městka
MgM Teplice
odbor dopravy


Daniel Městka má v kompetenci:
Správa, údržba a studie dopravního značení, placené parkování, informační systém na území města, vězeňská služba, vlajková výzdoba, koncept cyklotras a cyklostezek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email