Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Propadlá komunikace
Datum nahlášení
19.04.2022
Kategorie závady
Závady na komunikacích
Popis závady
Dobrý den. Na parcele číslo 530/1 k.ú. Teplice -Trnovany, na ulici Palackého 1560 mezi vchody 8 a 10 se propadá komunikace v oblasti půlící čáry.
Lokalita závady
Palackého 1560/8, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Závadu zařazujeme do plánu oprav v nejbližším možném termínu.
Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email