NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

190520_6377

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Odpad na ulici

Datum nahlášení
19.05.2020

Kategorie závady
Svoz odpadů a nádoby

Popis závady
Velkokapacitní kontejner odvezen v pondělí v 7:00 hodin. Zbylý odpad ponechán na chodníku (úterý 21:00 hodin). 2 dny tolerance podle mě velkorysá...

Lokalita závady
Buzulucká, Teplice, okres Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Eva Pavlíková (odbor životního prostředí)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Reklamace na odstranění odpadů byla předána svozové společnosti Marius Pedersen a.s..


Eva Pavlíková má v kompetenci:
Připomínky ke kontejnerovým stáním, ke svozu odpadu, závady na nádobách na odpad, odpadkových koších, výskyt černých skládek.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email