Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Zelen ve vyhledu na vozovce
Datum nahlášení
19.05.2022
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
U areálu Hvězda u vjezdu z parkoviště kpt.Jaroše je vzrostlý keř, který brání ve výhledu a hrozí střet chodců a vozidel. Keř roste přímo u schodiště z Hvězdy a zasahuje až do vozovky. Je zcela znemožněna předchozí vzájemná viditelnost chodců a řidičů. Vznikají velmi nebezpečné situace
Lokalita závady
Trnovany, Teplice, Teplice
Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situace bude prověřena dne 26/5/2022 na místním šetření.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email