Stav zpracování
VYŘEŠENO
Název hlášení
Rozházené reklamní letáky
Datum nahlášení
19.05.2022
Kategorie závady
Veřejná zeleň
Popis závady
Už několik týdnů je na trávě a pod keři rozházená spousta letáků. Oficiální sběrači s pytly projdou kolem a nechají to tam ležet. Křižovatka ulic A.Staška a J.A.Komenského.
Lokalita závady
Antala Staška 1713/15, Teplice, 415 01, Teplice
není přiložena fotografie
Toto hlášení řeší
Bc. Vendula Pillerová (odbor životního prostředí)
Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Tento pozemek není ve vlastnictví Statutárního města Teplice. Nicméně Váš podnět předáme vlastníkovi pozemku.
Bc. Vendula Pillerová má v kompetenci:
Připomínky k sekání trávy, hrabání listí, úklidu zeleně, připomínky ke stavu stromů a keřů.
Vytisknout hlášení
Zobrazit QR kód
Sdílet na Facebook
Poslat na email