NAHORU

STATUTÁRNÍ MĚSTO TEPLICE
HLÁŠENÍ ZÁVAD

Prohlížíte hlášení  

190523_c852

Stav zpracování
V ŘEŠENÍ

Název hlášení
Díry ve vozovce

Datum nahlášení
19.05.2023

Kategorie závady
Závady na komunikacích

Popis závady
Na ulici K dolinám a na začátku ulice Střední jsou díry ve vozovce. Přikládám alespoň jednu fotografii.

Lokalita závady
Teplice, Teplice

Přiložená fotografie
Zobrazit fotografii v originální velikosti

Fotografie závady

Toto hlášení řeší
Zdeňka Langmajerová (odbor dopravy)

Vyjádření k hlášení
Dobrý den, děkujeme za nahlášení. Situaci prověříme na místě a zařadíme do plánu oprav.


Zdeňka Langmajerová má v kompetenci:
Závady na stavebním stavu chodníků a silnicích.

Vyhledat kontakt na řešitele na www.teplice.cz

Vytisknout hlášení

Zobrazit QR kód

Sdílet na Facebook

Poslat na email